Herbalist Bozkurtbey - vitiligo - kanser - siroz - diyet - bitkisel diyet
Site Ana Sayfası
Lotus100
FİTOTERAPİ NEDİR & FİTOTERAPİNİN KISA TARİHÇESİ
HASTALIKLAR VE TEDAVİLERİ
İYİLEŞEN HASTALARIMIZDAN TEŞEKKÜR
ARI SÜTÜ VE ARI POLENİ
ŞİFALI BİTKİLER SÖZLÜĞÜ
BOZKURTBEY'E ULAŞIN


OBEZİTE NEDİR?
Obezite ya da halk arasında bilinen adıyla şişmanlık, günümüzde gelişmiş ülkelerin en önemli sorunlarından biri haline gelmiştir. Vücutta fazla miktarda yağ birikmesi sonucu ortaya çıkan ve mutlaka tedavi edilmesi gereken bir hastalıktır.

Fazla kiloların kalp-damar rahatsızlıkları, şeker ve tansiyon gibi hastalıklarla doğrudan ilişkisi olduğu kesinleşmiş olup, aynı zamanda psikolojik sorunlar yarattığı da bilinmektedir.

Hormonal bozukluklar, tiroid bezinin düzensiz çalışması, yanlış beslenme ve hareketsizlik, sorunun başlıca sebepleridir.

Obezite, besinlerle alınan enerji miktarının, metabolizma ve fizik aktivite ile tüketilen enerji miktarını aştığı durumda ortaya çıkar.

Herbalist BOZKURTBEY'in Amerika'dan ithal ettiği, Amerikan İlaç Dairsei tarafından onaylı ve başarısı tescil edilmiş, hiç bir yan etkisi bulunmayan bitkisel kökenli EPH200 adlı bitkisel besin ile bu konuda kesin çözüm elde edebilirsiniz.

Herbalist BOZKURTBEY'in önerdiği ve ithalatını sağladığı bitkisel besin EPH200, obeziteyi yeniyor!


EPH200 İLE İLGİLİ TEŞEKKÜR MEKTUPLARI
Gül OTARAN-Muhasebe Sorumlusu
Sayın Herbalist BOZKURTBEY,

Şirketinizce ABD'den ithal edilerek Türkiye'ye getirilmiş olan, mucizevi zayıflama tableti EPH200den önerilen miktar ve dozlarda 1 ay kullandım. Ürününüzün fiyatı bütçemi zorlamasına rağmen ulaşmış olduğum sonuç her şeye değerdi (1 ayda 7 kilo verdim!)

Tavsiye ettiğim bir arkadaşım, sitenizde bitkisel tabletinizin yaklaşık %40 zamlanmış olduğunu görmüş. Acaba eski fiyattan 1 aylık kür daha alma imkanımız var mı? Yanıtınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar.
7 farklı bitki özünden imal edilen %100 bitkisel EPH200 hakkında bilgi almak için tıklayın!
BAŞA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

©Tüm Hakları Saklıdır - 2006 - Şifa Doğal Tedaviler Danışma Merkezi LTD. Şti.
bilgi@herbalistbozkurtbey.com


Kolon ve Rektum (Bağırsak) kanserleri - Pankreas Başı Kanseri - Mide Kanseri - Karaciğer Kanseri - Gırtlak Kanseri - Akciğer ve Bronş Kanserleri - Prostat Kanseri - Mesane Kanseri - Meme Kanserleri - Beyin Tümörleri - Tiroid Kanserleri - Lenf Kanserleri - Cilt Kanseri Türleri - Lösemi Türleri (ALL-AML-KML-KLL) - MDS Hastalığı - Çocuklarda Kanserler