Herbalist Bozkurtbey - vitiligo - kanser - siroz - diyet - bitkisel diyet
Site Ana Sayfası
Lotus100
FİTOTERAPİ NEDİR & FİTOTERAPİNİN KISA TARİHÇESİ
HASTALIKLAR VE TEDAVİLERİ
İYİLEŞEN HASTALARIMIZDAN TEŞEKKÜR
ARI SÜTÜ VE ARI POLENİ
ŞİFALI BİTKİLER SÖZLÜĞÜ
BOZKURTBEY'E ULAŞINC VİTAMİNİ

Askorbik asit olarak da bilinir, suda eritilebilen ve birçok görevi olan bir vitamindir. Çoğu hayvan kendi C vitaminlerini glükoz'dan üretebilirler ancak insanlar C vitamini üretemediklerinden bunu besinlerinden almak zorundadırlar. Bütün taze sebze, meyve ve etler bir miktar C vitamini içerir ancak C vitamini ısıya hassas olduğundan pişirme esnasında hızla bozulur. Vücüdumuzun çoğu dokularına sağlamlığını veren kolajenin üretiminden alyuvarların işlemesine kadar çok sayıda görevi vardır. Demir emilimini artırır, vücuda giren virüslerin hareketliliğini azaltır ve BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ KUVVETLENDİRİR. Yaraların kapanmasını sağlayan enzimlerin oluşumunda etkilidir, demir, kalsiyum, A, B, E vitaminlerinin vücutta daha iyi kullanılmalarını sağlar. Damar içi hücrelerin yapısını koruyarak koroner kalp hastalığı oluşum riskini azaltır. Güneş ve çok güçlü ışıklara karşı gözlerimizi koruyarak katarakt oluşumunu geciktirir. Kanserle savaşta en etkin maddelerden biridir. Kılcal damar yapısını kuvvetlendirir.
SİYAH ÜZÜM C VİTAMİNİ DEPOSUDUR
GIRTLAK KANSERLERİ (LARENKS CA)

Kanserli Gırtlak
Gırtlak kanserinin sebebi tam olarak bilinmemekle birlikte sigara ve alkol kullanımıyla ilgili olduğu ortaya çıkmıştır. Geçmişte 50 yaş üstü erkeklerde görülen bir hastalık olmasına karşın sigara içme yaşının düşesiyle kadınlarda ve erkeklerde daha alt yaş gruplarında görülmeye başlamıştır.

Hastalığın belirtileri genellikle ses kısıklığı, yutma zorluğu ve boyunda şişme olarak görülür. Boğazın hemen altında yutağın önünde bulunan ses tellerinin bulunduğu bir organ olan Larenks aynı zamanda gıda alımı sırasında besinlerin nefes borusuna kaçmasını önler. Larenks CA lar erken etşhis edildiğinde bir çok kanserden daha başarılı bir şekilde tedavi edilebilir.


Kanserli Gırtlağın Endoskopide Görünüşü
TEŞHİS:
Yukarıda belirttiğimiz belirtiler mevcutsa bir K.B.B. uzmanına muayene olarak hastalığınızı teşhis ettirmeniz gerekir. Doktorunuz boğazın alt kısmına endoskop veya bir ayna ile bakarak anormal bir doku olup olmadığını tespit eder. Böyle bir doku söz konusu ise doku örneği alınarak mikroskop altında incelenmesini isteyecektir. Bu işleme biyopsi denir.

TEDAVİ:
Larenks (Gırtlak) kanseri CA nın nerede olduğuna gırtlaktan başka dokulara yayılıp yayılmadığına (kanserin evresine) ve hastanın genel sağlık durumuna göre değişir. Temelde 3 tür tedavi şekli vardır. Cerrahi (Kanserli dokunun ameliyatla çıkartılması), Radyasyon terapisi (Kanser hücrelerinin öldürülmesi için radyasyon ışınları kullanılması), Kemoterapi (Kanserli hücreleri öldüren ilaç tedavisi).

Gırtlak kanserleri genellikle uzun süre organ içinde kalıp daha sonra yakın organlara ve lenf bezlerine yayılırlar. Karaciğer, akciğer, kemik gibi uzak organlara metastaz nadiren görülse de erken teşhis önemlidir.

Cerrahi Tedavi: Bu hastalıkta en yaygın olarak kullanılan tedavi şeklidir. Aşağıdaki operasyonlardan biri yapılır:
Kordektomi: Bir ses telinin alınması
Parsiyel larenjektomi: Larenksin bir bölümünün alınması
Total larenjektomi: Larenksin tamamının alınmasıdır.

Bu ameliyatların hepsinde boynun ön kısmında nefes borusuna giden bir delik açılır ve buradan nefes alınması sağlanır. Larenksin tamamı alındığında bu delik kalıcıdır, diğerlerinde ise ameliyat bölgesi iyileştikten sonra kapatılır. Eğer kanser hücreleri lenf bezlerinden yayılmışsa veya yayılma ihtimali veriyorsa boyundaki lenf bezleri de çıkartılır. Bu işleme boyun diseksiyonu adı verilir.

Radyasyon Tedavisi: Bu kanser türünde radyasyon ışınları boyna dışarıdan bir cihazla verilir. Her gün belli dozda radyasyon verilmesi 6 hafta sürebilir. Radyasyonun etkisini artırıcı bazı ilaçlar da verilebilir.

Kemoterapi: Kanserli hücrelerin öldürülmesi için verilen ilaçlardır. Çoğu hastanede enjeksyon şeklinde verilir.
GIRTLAK KANSERİNE KARŞI ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ!


 
 GIRTLAK KANSERLERİNDE

HERBALİST BOZKURTBEY'İN BİTKİSEL REÇETESİ


Günümüzde uygulanan tedaviler erken teşhisle uzun süreli yaşam sağlamaktadır. Küçük bir tümörün tedavisi genel olgular içinde (%90-%95te) 5 yıllık yaşam şüresi öngörür. İleri boyuttaki tümörlerde ise bu oran %40lara düşmektedir.

Herbalist BOZKURTBEY'in formüle ettiği bitki özleri kokteylleri şu an dünya üzerindeki en yüksek başarı oranına sahip medikal tedavidir. 6 aylık bir tedavi sonunda tümör ve hücre bazında CA tamamen yok olmakta, hastalık nüksetmemek üzere iyileşmektedir. Bitkisel kokteyllerde kullanılan ithal ve ileri teknolojiler kullanılarak elde edilen bitki özleri kesin çözüm yaratmaktadır.

GIRTLAK KANSERLERİNDE TAMAMEN ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ!

Kemoterapi ve Radyoterapiye, hatta zaman zaman operasyona gerek bile kalmadan hasta tamamen iyileşebilmektedir.


Uzun yılların birikimi olan bu reçetelerin 2 aylık tutarı 1200 Eurodur. Bu tür bir sorunla karşılaştığınızda ameliyat öncesi veya sonrası %80lere varan başarıları ispatlanmış bu reçeteleri ve bitkisel kokteylleri kullanarak 6 ay zarfında bu ölümcül hastalıktan tamamen kurtulabilirsiniz.

Geç kalmadan doktorunuza başvurarak hastalığınızın teşhisini koydurun ve Herbalist BOZKURTBEY'e mutlaka danışın.


GEÇMİŞ OLSUN

BAŞA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

©Tüm Hakları Saklıdır - 2006 - Şifa Doğal Tedaviler Danışma Merkezi LTD. Şti.
bilgi@herbalistbozkurtbey.com


Kolon ve Rektum (Bağırsak) kanserleri - Pankreas Başı Kanseri - Mide Kanseri - Karaciğer Kanseri - Gırtlak Kanseri - Akciğer ve Bronş Kanserleri - Prostat Kanseri - Mesane Kanseri - Meme Kanserleri - Beyin Tümörleri - Tiroid Kanserleri - Lenf Kanserleri - Cilt Kanseri Türleri - Lösemi Türleri (ALL-AML-KML-KLL) - MDS Hastalığı - Çocuklarda Kanserler