Herbalist Bozkurtbey - vitiligo - kanser - siroz - diyet - bitkisel diyet
Site Ana Sayfası
Lotus100
FİTOTERAPİ NEDİR & FİTOTERAPİNİN KISA TARİHÇESİ
HASTALIKLAR VE TEDAVİLERİ
İYİLEŞEN HASTALARIMIZDAN TEŞEKKÜR
ARI SÜTÜ VE ARI POLENİ
ŞİFALI BİTKİLER SÖZLÜĞÜ
BOZKURTBEY'E ULAŞIN


Klasik tıpta çaresi bulunamayan VİTİLİGO hastalığı, Herbalist BOZKURTBEY'in araştırmaları sonucunda keşfettiği bitkisel tedavi yöntemiyle vücudun elektrik sisteminin çalışması düzene sokularak TAMAMEN GEÇİRİLMEKTEDİR!

Vitiligo ile ilgili bilgi almak için tıklayın!
HERBALİST BOZKURTBEY, 15 YILDAN UZUN SÜREDİR DEVAM ETTİĞİ ARAŞTIRMA-
LARINDA, BİTKİSEL İLAÇLARIN MİKROBİK OLMAYAN TÜM HASTALIKLARIN TEDAVİSİNDE, SENTETİK İLAÇLARDAN DAHA İYİ NETİCE VERDİĞİNİ KEŞFETMİŞ, VE BU BULUŞU TÜM İNSANLIĞA BİLDİRMEYİ KENDİSİNE GÖREV BİLMİŞTİR.


Klasik tıpta kesin tedavisi bulunmayan bir hastalık olan SEDEF hastalığı, Herbalist BOZKURTBEY'in bitkisel reçteleri ile 4 İLE 6 AY ARASINDA TAMAMEN İYİLEŞMEKTEDİR! Sedef tedavisi hakkında bilgi almak için tıklayın!
Çaresiz olarak bilinen kanser türlerinde Herbalist BOZKURTBEY'in %100 lere varan başarı oranları ve kanser tedavileri hakkında bilgi almak için tıklayın
Herbalist BOZKURTBEY'in bitkisel reçeteleri ile sirozdan kısa sürede kurtulmak mümkün. Siroz tedavisi ile ilgili bilgi almak için tıklayınŞEKER HASTALIĞINDA ÇARESİZ DEĞİLSİNİZ! HERBALİST BOZKURTBEY'İN BİTKİSEL REÇETELERİYLE BU CİDDİ HASTALIKTAN 2 AY GİBİ KISA BİR SÜREDE KURTULMAK MÜMKÜN! EĞER ŞEKER HASTASIYSANIZ VAKİT GEÇİRMEDEN HERBALİST BOZKURTBEY'İN DİABET TEDAVİSİYLE İLGİLİ BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN!
Hepatit A, Hepatit B ve Hepatit C gibi klasik tıpta çaresi bulnamayan hastalıkların bitkisel tedavileri Herbalist BOZKURTBEY'in mucize niteliğindeki formülleri ile mümkün. Bir kabustan uyanırcasına bu ölümcül rahatsızlıklardan kurtılmak için tıklayın
Kalp-Damar tıkanıklıkları ülkemizdeki en önemli ölüm sebeplerinden biridir. Klasik tıbbın çaresiz kaldığı bu problemde de Herbalist BOZKURTBEY'in icat niteliğindeki bitkisel formülleri tam ŞİFA yaratmakta, kalp damarlarınızın olabilecek en sağlıklı hale gelmesini sağlamaktadır. Kalp-damar rahatsızlıkları ile ilgili bilgi almak için tıklayın
Böbrek taşları problemlerinde Herbalist BOZKURTBEY bitkisel reçeteleri %100 e varan başarılar sağlamaktadır ve yüzlerce insan bu mucizevi formüllerle ameliyat olmadan, radyasyona maruz kalmadan rahatsızlıklarından kurtulmuşlardır. Herbalist BOZKURTBEY'in böbrek taşları tedavileri ile ilgili bilgi almak için tıklayın
Egzama ve çeşitli mantar türlerinin tedavisinde Herbalist BOZKURTBEY, dünya çapında tıp dünyasını sarsan tedavi yöntemleriyle inanılmaz başarılar elde etmektedir. Kısa süre içerisinde tüm egzama, atopik dermatit, mantar gibi problemlerinizden kurtulmak istiyorsanız, Herbalist BOZKURTBEY'in egzama ve mantar tedavileri ile ilgili bilgi almak için tıklayın
HARVARD ÜNİVERSİTESİNDEN DR. JAMES MARCHANT'IN MEKTUBU


---- Original Message -----
Subject: About your natural treatment system
From: James Marchant
Date: Friday, May 12, 2004 11:43 AM
To: bilgi@herbalistbozkurtbey.com
Priority: Urgent
Dear Mr. Herbalist Bozkurtbey,
I am a professor at Harvard University and researching formulas for a long and healthy life. I found out about your works from the internet and surprisingly realized that we have reached the same conclusion on many subjects.

While I was researching the long-life gene, I realized that the formulas, which I discovered to activate this gene, were at the same time helping to prevent serious diseases like cancer, rheumatisms, heart failures, asthyma and neurological failures.

I would love to know which kind of plants you are using and their quantities to stimulate the immune sytem in order to cure these diseases. I am hoping to communicate with you and exchange information about the subject.

Dr. James MarchantYUKARIDA ORİJİNALİ BULUNAN MAİLİN TARAFIMIZDAN YAPILAN TÜRKÇE ÇEVİRİSİDİR
QUEBEC ÜNİVERSİTESİNDEN DR. ROGER O'CONNOR'IN MEKTUBU


---- Original Message -----
Subject: Manufacturing your formulas
From: Roger O' Connor
Date: Thursday, August 18, 2002 14:23 AM
To: bilgi@herbalistbozkurtbey.com
Priority: Normal
Dear Herbalist Bozkurtbey,
I am a researcher at the Medical School of Quebec University in Canada and work on natural treatment methods like phytotherapy, aromatherapy and herbalism.

I would like to manufacture your formulas consistent with the World Drugs Codex and introduce them to the world market. I would be honoured to share this historical success with you. I would appreciate if you could convey information regarding the subject to my e-mail address.

Dr. Roger O'ConnorYUKARIDA ORİJİNALİ BULUNAN MAİLİN TARAFIMIZDAN YAPILAN TÜRKÇE ÇEVİRİSİDİR
TEXAS ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ’NİN TEŞEKKÜR MEKTUBU

---- Original Message -----
Subject: Test Results
From: Earl Mgebroff
Date: Monday, April 24, 2006 17:13
To: bilgi@herbalistbozkurtbey.com
Priority: Normal
Dear Herbalist Mr. Bozkurt,

We have been eximining and testing your natural formulas as you requested and we would like to inform you that we have prepared our final report.

We would be pleased to inform you that no side effects have been found in your formulas. We would also like to inform you that the patients with cancer, vein problems and psycho-somatic diseases who have been treated with your herbal formulas have shown an unexpected progress.

We are simply amazed and would like to thank you for all the research you have contributed to the medical world. We would love to co-operate with you in our university again in future.

Best Regards,

Prof. H. Earl Mgebroff, M.D
University of Texas
Medical Research Center


YUKARIDA ORİJİNALİ BULUNAN MAİLİN TARAFIMIZDAN YAPILAN TÜRKÇE ÇEVİRİSİDİR


LATVİA TIP FAKÜLTESİ FARMAKOLOJİ ENSTİTÜSÜ'NDE HASTALIKLARDA KULLANMIŞ OLDUĞUMUZ BİTKİ ÖZLERİ FORMÜLLERİMİZİN İNCELEME TALEBİNE VERİLEN YANITYUKARIDA ORİJİNALİ BULUNAN MAİLİN TARAFIMIZDAN YAPILAN TÜRKÇE ÇEVİRİSİDİR
BAŞA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

©Tüm Hakları Saklıdır - 2006 - Şifa Doğal Tedaviler Danışma Merkezi LTD. Şti.
bilgi@herbalistbozkurtbey.com


Kolon ve Rektum (Bağırsak) kanserleri - Pankreas Başı Kanseri - Mide Kanseri - Karaciğer Kanseri - Gırtlak Kanseri - Akciğer ve Bronş Kanserleri - Prostat Kanseri - Mesane Kanseri - Meme Kanserleri - Beyin Tümörleri - Tiroid Kanserleri - Lenf Kanserleri - Cilt Kanseri Türleri - Lösemi Türleri (ALL-AML-KML-KLL) - MDS Hastalığı - Çocuklarda Kanserler